Kuşadası Tabela

03-05-2018 00:10    254

Tabela Nedir ?

Tabela, firmaların marka bilinirliğini artırmak, reklam ve tanıtımlarını yapmak için imalata dayalı olarak insanların dikkatlerini çekerek reklamlarını artırıcı endüstriyel ürünlere tabela denir.

Kuşadası Tabela

Yapımında materyaller kullanılarak, tabelanın dikkat çeken ve  insanları cezbeden bir çok çeşitleri mevcuttur.

Bunlardan bazıları; Kabartma Kutu Harf, Dijital Baskı, Folyo Kesim Yazı vb. şekillerde Işıklı ve Işıksız Tabela Çeşitleri ile karşımıza çıkmaktadır. Tabala 'nın kullanım alanı çok geniştir. Örneğin firmaların Dış cephe Tabelası, İç yönlendirme Tabelası, Çatı Tabelası, Uyarı İkaz Tabelası, Totem Tabela şeklinde farklı alanlarda kullanılır.


Işıklı Tabela Nedir?
Işıklı Tabela, görselliği artırmak amacı ile yapılışında farklı ışık türleri kullanılarak üretilen Tabela Modellerinden biridir. Dış mekanlarda, Bina girişlerinde, Çatılarda Kullanıldığı şeklinde İç Mekanlarda da kullanılmaktadır.

Işıksız Tabela Nedir?
Işıksız Tabela, aydınlıknda görebileceğimiz alanlarda kullanılan Tabela Modellerinden biridir. İhtiyaç duyulması durumunda her alanda kullanılmaktadır.

Tabela Çeşitleri nedir?
Tabel Çeşitleri , olarak bir çok tabela sayabiliriz. Bunlardan Bazıları;

Alüminyum Tabela
Pleksiglas Tabela
Polikarbon Tabea
Kutu Harf Tabela
Dijital Baskı
Totem Tabela
Fener Tabela
Gravür Tabela
Krom Kutu Harf
Pleksiglas Kutu Harf
Alüminyum Kutu Harf
Yönlendirme Tabela

Görüldüğü benzer biçimde Tabela Çeşitleri olarak bir çok model vardır. Bunların haricinde birde yardımcı reklam ürünleri vardır. Bunlardan Bazıları;

Banda Afiş, Araç kaplama, Cam yazıları, sahne arkası dekor, fuar stand imalatı
 

 


Etiketler: